Poslední aktualizace proběhla 17.04.2014 22:28

Náš tým

menu
Náš tým je tvořen kolektivem specializovaných odborníků. Skládá se z:
 
Ing. Stanislava Bernasová - zakladatelka společnosti, absolventka Vysoké školy ekonomické, obor vnitřní obchod a pedagogika ekonomických předmětů. Od roku 1993 daňový poradce č. 293, od roku 1998 je držitelem certifikátu Bilanční účetní, od roku 2000 je členem organizace Unie Offshore Poradců ČR a držitelem certifikátu Daňový a účetní expert. Specializuje se na daňové a ekonomicko-právní poradenství u tuzemských i mezinárodních společností.
e-mail:bernasova@bernas.cz

Mgr. Kateřina Šmídová - jednatelka, asistentka daňového poradce, absolventka Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Ve společnosti Bernas group s.r.o. pracuje od roku 1999. Právní konzultace v oblasti zakládání společností, poradenství v oblasti daně z příjmů a DPH.
e-mail:smidova@bernas.cz

Ing. Dana Krulišová - absolventka Vysoké školy ekonomické, fakulta finance a účetnictví, obor účetnictví. Pro společnost Bernas group s.r.o. pracuje od roku 1999, specializuje se na poradenství v oblasti správy daní a poplatků, pracuje jako metodik daně z nemovitostí, daně dědické, darovací a daně z převodu nemovitostí, ekonomicko-organizační poradenství (zejména zpracování podkladů pro poskytnutí bankovního úvěru a dotací).
e-mail:krulisova@bernas.cz, telefonní číslo pobočky: 21

Danuše Pýchová - středoškolské vzdělání ekonomického směru, dvacetiletá praxe v oblasti personální agendy a mzdové evidence. Pro společnost pracuje od roku 1996, specializuje se na personální agendu a mzdové poradenství zahrnující sociální a zdravotní pojištění a metodiku mezd.
e-mail:pychova@bernas.cz, telefonní číslo pobočky: 22

Ilona Baboráková - středoškolské vzdělání. Ve společnosti Bernas group s.r.o je zaměstnána od roku 2003. Specializuje se na poradenství v oblasti účetnictví, daně z příjmů právnických osob a DPH.
e-mail:baborakova@bernas.cz, telefonní číslo pobočky: 28

Dagmar Kotlářová - středoškolské vzdělání, dvacetiletá praxe v oblasti účetního poradenství a daní. Pro společnost pracuje od roku 1993, specializuje se na poradenství v oblasti daně z příjmů právnických osob, DPH a majetkových daní.
e-mail:kotlarova@bernas.cz, telefonní číslo pobočky: 28

Miloslava Richterová - středoškolské vzdělání, má více jak desetiletou praxi v oblasti účetnictví. Ve společnosti pracuje od roku 1993, specializuje se na vedení daňové evidence, daň z příjmu fyzických osob a metodik daně silniční.
e-mail:richterova@bernas.cz, telefonní číslo pobočky: 25

Stanislava Štellová - středoškolské vzdělání ekonomického směru. Pro společnost pracuje od roku 1992, kde zajišťuje vnitřní bezproblémový chod společnosti a její administrativní podporu.
e-mail:stellova@bernas.cz, telefonní číslo pobočky: 24 


Ing. Anna Fabiánová - absolventka České univerzity zemědělské v Praze, fakulta provozně ekonomická. Pro společnost Bernas group s.r.o. pracuje od roku 2012, specializuje se na poradenství v oblasti účetnictví, daně z příjmu právnických osob a daně z přidané hodnoty. Má více jak patnáctiletou praxi v oboru.
e-mail:Fabianova@bernas.cz, telefonní číslo pobočky: 27 


Marina Štěrbová - Absolventka Univerzity ekonomiky a financí v Petrohradě, obor Finance. Absolventka institutu certifikace účetních: „Certifikovaná účetní“ Má vice jak dvacetiletou praxi v oboru účetnictví. Pro společnost Bernas group s.r.o. pracuje od roku 2011, specializuje se na daně z příjmu právnických osob a daně z přidané hodnoty.
e-mail:Sterbova@bernas.cz, telefonní číslo pobočky: 26 


kariéra
Mzdová účetní
Samostatná účetní

Copyright © 2006 Bernas group s. r. o. Všechna práva vyhrazena.