Poslední aktualizace proběhla 17.04.2014 22:57

On-line poradna

menu
Seznam témat
Vklad pohledávek při vzniku podniku
Autor:Vladimír Slavík
Datum:24.10.2005 02:00:49
Fyzická osoba vedoucí daňovou evidenci hodlá vložit svůj podnik do s.r.o. Bude vklad pohledávek souvisejících s podnikem podléhat zdanění?

RE: Vklad pohledávek při vzniku podniku
Autor:Dana Krulišová
Datum:24.10.2005 02:04:42
V tomto konkrétním případě je vklad pohledávek do společnosti s ručením omezeným nutno posuzovat jako ostatní části majetku. U fyzické osoby se bude postupovat dle §23 odst.13 zák.586/92 Sb. a zvýšit příjem o hodnotu této pohledávky.

přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo

vyhledávání
klíčová slova

informace
Pro aktivní zapojení do on-line poradny musíte být zaregistrováni.
Copyright © 2006 Bernas group s. r. o. Všechna práva vyhrazena.