Poslední aktualizace proběhla 17.04.2014 22:57

On-line poradna

menu
Seznam témat
Sociální za zaměstnance do daní?
Autor:Markéta Přerovská
Datum:7.04.2008 16:22:55
Chtěla bych vědět, zda se platba sociálního a zdravotního pojištění za zaměstnance (a srážka sociálního a zdravotního z jeho mzdy) účtuje jako daňově uznatelný výdaj pro zaměstnavatele, nebo zda ne. Jde mi o letošní rok (2008). Díky.

RE: Sociální za zaměstnance do daní?
Autor:Kateřina Šmídová
Datum:8.04.2008 11:35:40
Podle § 24 odst.1 f) zákona 586/1992, o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů, je pojistné na sociální zabezpečení a příspěvek na státní politiku zaměstnanosti a pojistné na všeobecné zdravotní pojištění hrazené zaměstnavatelem za zaměstnance, je daňově uznatelným nákladem.

přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo

vyhledávání
klíčová slova

informace
Pro aktivní zapojení do on-line poradny musíte být zaregistrováni.
Copyright © 2006 Bernas group s. r. o. Všechna práva vyhrazena.